Tel. (8 386) 52338
El. paštas sveikatos.biuras@ignalina.lt
Ligoninės g. 13
Ignalina, LT–30112
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas: 301585652

Pilateso treniruotė

IGNALINOS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS KVIEČIA GEGUŽĖS 17 DIENĄ 15.00 VAL. IGNALINOS MOTERIS IR VYRUS Į NEMOKAMĄ PILATESO TRENIRUOTĘ

Pilatesas- viena iš saugiausių ir naudingiausių fitneso metodikų, kuri ne tik sustiprins ir sustangrins raumenis, bet ir padės tapti lankstesniais, grakštesniais bei sveikesniais.

Pilateso metodas – tai viso kūno mankštos sistema, kuria stiprinami giluminiai ir pa­viršiniai kūno raumenys, lavinamas kvėpavimas bei protas. Šio metodo tikslas – siekti raumenų pusiausvyros stiprinant silpnuosius ir lavinant trumpuosius. Tai puikus būdas gerinti kūno lankstumą, jėgą bei koordinaciją atsižvel­giant į sąnarių ir nugaros būklę.

Moterims pilateso pratimai yra ypač reikalingi, kadangi jie padeda ženkliai sustiprinti apatinės nugaros dalies, pilvo preso ir liemens raumenis, kas yra ypatingai svarbu tiek priešgimdyviniame, tiek pogimdyviniame periode.

Pilatesas puikiai vysto koordinaciją, gerina lankstumą, moko judėti gražiai ir grakščiai. Pilateso užsiėmimai naudingi įvairaus amžiaus žmonėms- vyrams ir moterims, visiems, kurie nori gražiai atrodyti, gerais jaustis ir būti puikios formos.

Pilateso treniruotės yra visiškai saugios, jas naudoja atstatomajai terapijai gydant traumas. Pilatesas taip pat padeda pagerinti kūno kontrolę, paversdamas jį vientisa harmoniška visuma. Būtent todėl norintiems užsiiminėti juo nėra jokių apribojimų: nei amžiaus, nei lyties, nei fizinės būklės.

Svarbiausia tai, kad pilatesas yra paremtas puikia savijauta, ir nėra vienas iš tų pratimų kompleksų, kurie skirti paruoši kūną pliažo sezonui. Tolygiai išvystyti raumenys- tai raktas į gerą laikyseną, plastiškus judesius bei graciją.

Užsiėmimas vykas adresu: Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salė, Vasario 16 – osios g. 35, trukmė apie 2 val.

Užsiėmimą ves Lietuvos kūno kultūros akademijos lektorė – Simona Pajaujienė, turinti apie 20 metų darbo patirtes sveikatingumo sektoriuje. Lektorė yra Sertifikuota SFA trenerė, dviračių instruktorė, turi įvairių aerobikos rūšių, Pilates metodo sertifikatus.

Su savimi turėti kilimėlį!

Papildoma informacija tel. (8 386) 52106