Menu Close

Sporto ir pramogų centro stadione rugsėjo 25 dieną rinkosi tradicinio bėgimo įvairaus amžiaus dalyviai.

Varžybose dalyvavo iš viso 55 dalyviai.

IMG_3797Grupėje iki 11 metų berniukų tarpe nugalėjo Orintas Liškevičius, 2 km distanciją įveikęs per 8 min 45 s. Tarp to paties amžiaus mergaičių greičiausia buvo Karolina Oželytė, jos laikas 9 min 39 s. Grupėje iki 13 metų greičiausias berniukas Darius Dinda 2 km įveikė per 7 min 41 s, mergaitė Dovilė Christina atbėgo per 10 min 33 s. Amžiaus grupėje iki 15 metų nugalėjo Jokūbas Mačkinė (8 min 17 s) ir Raminta Dindaitė (8 min 29 s). Iki 17 metų amžiaus grupėje greičiausiai 2 km įveikė Rimvydas Šimkūnis (6 min 53 s) ir Akvilė Zemenauskaitė (8 min 32 s).

Suaugusiųjų elito grupėje tarp vyrų greičiausiai 4 km nubėgo Gintaras Gruodis (16 min 34 s), 36-45 metų tarpe greičiausias buvo Arūnas Jasiulis (18 min 48 s), virš 45 metų grupėje virš 45 metų grupėje – Sigitas Mackonis (18 min 57 s). Moterų elito grupėje geriausią laiką 2 km distancijoje parodė Rita Petrovaitė (9 min 18 s), 36-45 metų amžiaus grupėje absoliučiai geriausią laiką tarp moterų parodė Irena Vapsvienė (8 min 39 s), virš 45 metų amžiaus grupėje nugalėtoja tapo Jurina Paslauskienė, 2 km distanciją įveikusi lygiai per 9 minutes.        Moksleivių grupių nugalėtojai apdovanoti medaliais. Siekiant suaugusiųjų aktyvumo ir skatinant juos propaguoti aktyvų laisvalaikį visuomenės sveikatos biuras įsteigė visiems suaugusiųjų grupių dalyviams prizus – gertuves, prizininkus apdovanojo puodeliais, rankšluosčiais, nugalėtojus – baseino paslaugų kuponais.

Po tradicinio bėgimo varžybų visuomenės sveikatos biuro vadovė Edita Ryliškienė pakvietė dalyvius stadiono ratą įveikti atbulomis. Nemažai jėgų kainavęs bėgimas atbulomis atnešė dalyviams teigiamas emocijas, kiekvienam įveikusiam distanciją dalyviui atiteko saugumą keliuose didinantis atšvaitas ant rankos.