Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos „Boružėlių“ grupės vaikai šiandien dalyvavo smagioje ir naudingoje akių mankštoje, kurią vedė visuomenės sveikatos specialistė Agnė. Mažieji mokėsi pratimų, padedančių atpalaiduoti akis, gerinti regėjimą ir sumažinti įtampą po ilgesnio žiūrėjimo į ekranus ar knygeles.
Rūpinkimės savo akimis kiekvieną dieną! 
