Balandžio mėnesį Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje 2 klasių mokiniai dalyvavo pamokėlėje „Pažinkime emocijas ir išmokime jas valdyti“, kurią vedė visuomenės sveikatos specialistė Inga Žilo.
Mažieji tyrinėjo 4 pagrindines emocijas – jas apibūdino, „nupiešė“ žodžiais ir vaidino kūno kalba 
Vėliau susipažino su dar 24 jausmais ir būsenomis, mokėsi atpažinti savo nuotaiką tiek namuose, tiek mokykloje 

Įdomiausia dalis – kūrybinės užduotys su medžiaginėmis lėlėmis
Vaikai kūrė istorijas, mokėsi tinkamai reaguoti į emocijas ir spręsti konfliktines situacijas.
Smagu matyti, kad mokiniai supranta emocijų svarbą, geba jas įvardinti ir renkasi bendravimą be pykčio ar patyčių 

Tobulindami emocinį raštingumą, vaikai mokosi būti jautresni sau ir kitiems – o tai neįkainojama kiekviename gyvenimo žingsnyje 