Menu Close

„Pažinkime emocijas ir išmokime jas valdyti“

Balandžio mėnesį Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje 2 klasių mokiniai dalyvavo pamokėlėje „Pažinkime emocijas ir išmokime jas valdyti“, kurią vedė visuomenės sveikatos specialistė Inga Žilo.
Mažieji tyrinėjo 4 pagrindines emocijas – jas apibūdino, „nupiešė“ žodžiais ir vaidino kūno kalba 🎭✍️ Vėliau susipažino su dar 24 jausmais ir būsenomis, mokėsi atpažinti savo nuotaiką tiek namuose, tiek mokykloje 🏫🏠
Įdomiausia dalis – kūrybinės užduotys su medžiaginėmis lėlėmis 🧸 Vaikai kūrė istorijas, mokėsi tinkamai reaguoti į emocijas ir spręsti konfliktines situacijas.
Smagu matyti, kad mokiniai supranta emocijų svarbą, geba jas įvardinti ir renkasi bendravimą be pykčio ar patyčių ❤️🙌
Tobulindami emocinį raštingumą, vaikai mokosi būti jautresni sau ir kitiems – o tai neįkainojama kiekviename gyvenimo žingsnyje 🌟
Skip to content