Šiandien Didžiasalio “Ryto” gimnazijos ketvirtokai kartu su auklėtoja užsuko į svečius. Smagiai pasišnekėjome sveikatos klausimais
, pasisvėrėme, pasimatavome ūgius
, šauniai praleidome laiką.![]()

Šiandien Didžiasalio “Ryto” gimnazijos ketvirtokai kartu su auklėtoja užsuko į svečius. Smagiai pasišnekėjome sveikatos klausimais
, pasisvėrėme, pasimatavome ūgius
, šauniai praleidome laiką.![]()
