Menu Close

Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencijos tikslas –nustatyti ir šalinti korupcijos priežastis bei sąlygas, viešinti visus korupcijos atvejus, įtraukti į šių neteisėtų veikų prevenciją gyventojus, visuomenines organizacijas, sudaryti visuotinio nesitaikstymo, nepakantumo ir absoliučios netolerancijos aplinką bet kokioms korupcijos apraiškoms, tuo atgrasyti  asmenis nuo tokių veikų darymo

 

INFORMACIJOS APIE KORUPCINIO POBŪDŽIO PAŽEIDIMUS TEIKIMO TVARKA

 1. Asmuo informaciją apie korupcinio pobūdžio pažeidimą gali pateikti:
  • bendruoju elektroniniu paštu – info@ignalinosvsb.lt;
  • asmeniui, atsakingam už korupciją – pranesk@ignalinosvsb.lt;
  • įstaigos direktoriui – direktorius@ignalinosvsb.lt;
  • telefonu – (8 386) 52 338;
  • raštu. Kreipiantis raštu pageidautina nurodyti:
 • vardą, pavardę;
 • gyvenamosios vietos adresą (atsakymui pateikti);
 • Biuro darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas;
 • skundžiamus veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, laiką, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes, ir kitas, Jūsų manymu, reikšmingas
 • ant voko būtina nurodyti asmeniškai Biuro direktoriui arba asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją.
 1. Mūsų įstaiga, esant asmens pageidavimui, užtikrina jo asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą.
 2. Susidūrę su korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, apie tai galite informuoti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją anonimiškai paskambinę antikorupcine SAM linija – nemokamu telefonu 8 800 66 004 arba p. korupcija@sam.lt. arba Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis), elektroniniu paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5) 266 3307 arba STT interneto svetainėje www.stt.lt palikdami pranešimą.
 3. Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje, esančiame Vilniuje, A. Jakšto g. 6, arba Tarnybos teritoriniuose padaliniuose: Kaune, Spaustuvininkų 7; Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22; Šiauliuose, Vilniaus g. 140; Klaipėdoje, Pilies g. 12 A.
 4. Atkreiptinas dėmesys, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje – Melagingas įskundimas ar pranešimas apie nebūtą nusikaltimą.

Asmens pageidavimu Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras garantuoja jo anonimiškumą. Pranešimai, atsižvelgiant į jų turinį, tiriami, nagrinėjami ir atsakymai pranešimą  pateikusiems asmenims teikiami (neteikiami) teisės aktų nustatyta tvarka, t. y. vadovaujantis:

 

Ignalinos r. savivaldybės VSB korupcijos prevencijos programa 2023-2027 m.

Antikorupcinio elgesio taisyklės

Ignalinos r. savivaldybės VSB korupcijos prevencijos programos plano 2023-2027 m. įgyvendinimas

Ignalinos savivaldybės visuomenės sveikatos biuro korupcijos prevencijos programa

2015–2018m. korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo priemonių planas

 

Skip to content