Menu Close

Judumo iššūkis

NACIONALINIS JUDUMO IŠŠŪKIS sugrįžta! Jau tradicija tapęs projektas įrodė, jog visiems mums ėjimas yra ne tik laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir galimybė skatinti gerą fizinę bei emocinę sveikatą, tausoti aplinką, puoselėti bendruomeniškumą.
Pradėkime jau rugsėjo 16 dieną‼️
Jums reikia:
1. Parsisiųskite #walk15 programėlę
2. Programėlėje spauskite ,,Iššūkiai” ir junkitės prie savo iššūkio komandos (miesto, kaimo, bendruomenės, mokyklos…).
3. Tapkite viena iš trijų aktyviausių šalies komandų su didžiausiu žingsnių vidurkiu ir laimėkite specialius apdovanojimus Prezidentūroje!
https://www.youtube.com/watch?v=2CbIsZT69T8&t=1s
Skip to content