Šiandien vyko pirmos pagalbos mokymai, kuriuose dalyvavo Ignalinos butų ūkio darbuotojai. 

Mokymų metu darbuotojai gilino žinias, kaip teikti skubią pagalbą nelaimės atveju ir gelbėti gyvybes kritinėse situacijose. 
Dėkojame dalyviams už aktyvų įsitraukimą ir siekį rūpintis savo bei kitų saugumu!