Ignalinos “Šaltinėlio” mokyklos “Kiškučių” grupės vaikai buvo supažindinti su vandens savybėmis, skoniu. Vaikai apie vandenį sužinojo daug įdomių dalykų: kokį vandenį gerti yra sveika, kaip ir kodėl jį reikia taupyti, kiek vandens reikia išgerti per dieną, kad jie būtų sveiki ir kas atsitinka, jei vandens organizmui trūksta.
Vandens laše glūdi didelė stiprybė